-20%

Ця забавна іграшка Стіч стане стильним аксесуаром для вашого телефону! Іграшка легко кріпиться та завжди буде поруч, піднімаючи настрій. Виготовлена з якісного безпечного матеріалу, приємного на дотик.
Особливість – дихаючий ефект, завдяки якому іграшка виглядає ще живіше. Ідеальний подарунок для дітей та фанатів мультфільму «Ліло і Стіч».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Disney |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 6 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 3 мм |
| Висота упаковки | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴

